قوانین

پذيرش قوانين

کلیه کاربران بازی ProFC، قبل از استفاده از امكانات بازی، بايستي بخش قوانین را به طور كامل و دقيق مطالعه نمايند و ثبت نام ، به معنای موظف بودن كاربر به اجرای دقیق قوانین است.

تغییر قوانین

حق تغییر قوانین در هر زمان برای تیم مدیریت بازی اسپيدآپ ايران محفوظ است.

تصحیح قوانین

اگر قانونی حذف شود و یا تغییر کند، تأثیری بر اعتبار سایر قوانین نخواهد داشت و سایر قوانین به قوت خود باقی خواهند ماند. در صورت تغییر قوانین، صرف نظر از اینکه كاربر چه زمانی تخلف کرده است و یا بازداشت شده است (حتی اگر قبل از تغییر قوانین باشد) جریمه با قوانین جدید اعمال خواهد شد.

اكانت كاربري

عضويت در بازي رايگان مي باشد. هر بازیکن می تواند فقط یک اکانت در بازی داشته باشد در صورت تخطی کاربر و ساخت دو یا تعداد بیشتری عضو از طریق یک کاربر، کلیه ی عضویت های مرتبط با آن کاربر لغو می شوند.
4.1. ثبت نام و ايميل اكانت
ایمیلی که برای ثبت نام استفاده می شود باید یک ایمیل شخصی بوده و ثبت نام کننده باید دسترسی کامل و کنترل کامل این ایمیل را داشته باشد. استفاده از ایمیل مشترک و یا ایمیلهایی که تاریخ انقضا دارند مجاز نیست.
دارنده ایمیل ثبت نام، بدون هیچ قید و شرطی صاحب اکانت به حساب می آید و هر گونه قرارداد کتبی یا شفاهی با سایرین در خصوص انتقال اکانت فاقد اعتبار است. تمامی ارتباطات تیم مدیریت بازی با کاربر از طریق ایمیلی که هنگام ثبت نام درج شده است خواهد بود.

صاحب اکانت مسئول تمامی اتفاقاتی است که از طریق اكانت و ايميل به ثبت رسيده آن، برای اکانت رخ می دهد.

تمامي کاربران مي بايست در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. نام کاربری نباید مخالف قوانین و مقدسات شرعی و عرفی نظام جمهوری اسلامی ایران باشد. استفاده از نام اشخاص در جهت توهین و یا کاربرد سیاسی، استفاده از الفاظ مستهجن، استفاده از نام مقدسات ديني و ... مشمول جريمه حذف اكانت خواهد شد.

کاربر با پذیرش این قوانین و درج آدرس ایمیل خود در هنگام ثبت‌نام، توافق می‌نماید که از سوی مدیریت بازی، ایمیل‌هایی درباره اخبار بازی، به‌روزرسانی‌ها و سایر اطلاعات بازی را دریافت نماید.

4.2 رمز عبور اکانت
صاحب اکانت نمی تواند رمز عبور خود را به بازیکنان دیگر بدهد. بعلاوه، انتخاب آگاهانه رمز یکسان با سایرین مجاز نيست. هر یک از اعمال مذکور، مولتی اکانت به حساب آمده و تابع جریمه مولتی اکانت که در ادامه آمده است، خواهد بود.

مدیریت بازی هیچ مسئولیتی در قبال خسارات وارده بر اکانت توسط کسی که رمز اکانت را در اختیار دارد نمی پذیرد و در صورت هرگونه نقض قوانین توسط فردی که رمز اکانت را در اختیار دارد مطابق قوانین برخورد خواهد شد. بنابراين در حفظ و نگهداري از رمز عبور اكانت خود بسيار دقت كنيد.

4.3 تغییر ایمیل، رمز عبور و سایر مشخصات اکانت
برای تغییر ایمیل، رمز عبور و دیگر مشخصات اکانت خود به قسمت "تغییر پروفایل" در بازی مراجعه نمایید و اطلاعات را تغییر دهید. دقت نماييد كه در صورت بروز هرگونه اشتباه در ورود اطلاعات، تيم مديريت بازي هيچگونه مسؤوليتي را قبول نخواهد كرد و كاربر بايد در انتخاب آدرس ايميل و رمز عبور اكانت دقت لازم را داشته باشد.

4.4 تعویض اکانت با بازیکن دیگر یا فروش اکانت یا فروش نقدی بازیکن
تعویض اکانت با بازیکنان دیگر و یا فروش اکانت ممنوع می باشد و در صورت بروز این موضوع ، اکانت بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد و تیم مدیریت بازی هیچ مسئولیتی در قبال خسارات وارده بر اکانت من جمله از دست دادن اکانت و حذف سکه ها و امتیازات و ... را نخواهد پذیرفت.

4.5 مشاجره، توهين و تمسخر
مشاجره، كلكل غير مؤدبانه و بی احترامی به کاربران ديگر و مديران بازي و شخصيتها و مذاهب و قوميتها و مليتها و ... ممنوع است. اگر کاربری اين حرکت را انجام دهد، اكانت حذف خواهد شد.

4.6 ارتباطات درون بازي
4.6.1 ارسال تبليغات و مطالب و لينكهايي كه حاوي مطالبي مخالف قوانين بازي باشند به هر نحوی در بازي ممنوع است. در صورت مشاهده چنين مواردي اکانت کاربر حذف خواهد شد.

4.6.2 استفاده از يك اكانت به سود اكانت ديگر به هر نحوی ممنوع است. در صورت مشاهده چنين مواردي اکانت کاربر حذف خواهد شد.

4.6.3 خرید و فروش بین پروفایلهای یک بازی کن ممنوع است و شامل قوانین مولتی اکانت میشود ؛ این خرید و فروش چه به قیمت متعارف و چه به قیمت نا متعارف باشد ، ممنوع است.

4.6.4 استفاده از نرم‌افزار و كدهاي مخرب براي ايجاد اختلال در بازي و يا براي پيشرفت سريع در بازي، جرم محسوب مي‌شود و اكانت فرد خاطي بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد.


4.6.5 در صورتی که به صورت اتفاقی پس از بروزرسانی های انجام گرفته در بازی مشکلی در سیستم بازی ایجاد بشود، بازیکنان موظف هستند که مشکل بوجود آمده را از صفحه ارتباط با ما به مدیریت بازی اطلاع بدهند تا در اولین فرصت ممکن برطرف شود. در صورتی که بازیکنان از اختلال ایجاد شده در سیستم بازی به نفع تیم خود استفاده کنند و یا اقدام به فروش آن به مدیران دیگر بکند، با تیم متخلف به شدت برخورد خواهد شد. همچنین مدیریت بازی خود را موظف می داند که در صورت دریافت گزارش های مهم از سمت بازیکنان، از آنها تشکر و قدردانی کند.

4.7 اسپم كردن و جفنگنويسي
ما با افراد متخلف و spammer برخورد خواهیم کرد و ما خواهان حضور این قبیل افراد در بین خود نیستیم. مدیریت بازی خوشحال خواهد شد تا هر روز بر عضو های دائمی و فعالش افزوده شود و برای کاربرانی که با هدف سرگرمي و لذت بردن از فضاي بازي در اينجا ثبت نام كردهاند ارزش قائل است و از حقوق آنها در مقابل اسپمرها دفاع خواهد كرد.

رفع مسئولیت

رفع مسئولیت

اخطار به فرد خاطي و حذف اكانت خاطي

6.1. اخطار
در صورتی کاربری به هر یک از موارد فوق بی توجهی نشان داده و رفتار وی موجب ناراحتی کاربران یا بر هم زدن نظم بازي شود، مدیران میتوانند به منظور یاد آوری قوانین و رفتار نامناسب کاربر به وی اخطار دهند.

6.2. اخراج
در صورتی که کاربران بدون توجه به اخطار ها و تذکرات صادره به رفتار غیر قانونی خود ادامه دهند ، مدیران میتوانند کاربر را بر اساس نوع رفتار بصورت مدت دار یا برای همیشه از سایت اخراج کنند. در صورت اخراج کاربر از سايت برای همیشه ، امکان بازگشت مقدور نمی باشد.